Producenci
Dostawy

Inpost

Płatności

P24Płatności

La Bella VSE struny do elektryka /wybierz grubość/

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 49,50 zł 49.50
Cena w innych sklepach: 79,00 zł
ilość kpl.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 5
Producent: La Bella
Kod produktu: VSE

Opis

Od teraz „zabezpieczone”  struny nie muszą mieć (wyczuwalnej) powłoki.

Przedstawiamy nowy rodzaj strun o przedłużonej żywotności. Na rynku nie ma obecnie strun o właściwościach zbliżonych do La Bella Vapur Shield ™ponieważ powierzchnia tych strun poddawana jest unikalnemu procesowi modyfikacji. Struny powlekane warstwą tworzywa należą do przeszłości.

 

Użycie bardzo wyrafinowanej i zaawansowanej technologii Ionic Vapor Proces™  opracowanej przez firmę Acoustic Science™ oraz odpowiednie składniki polimeru aktywowane podczas gwałtownego (wybuchowego) rozpylenia go do postaci zjonizowanej pary , (plazmy) modyfikują powierzchnie metalu strun przez naniesienie jej nanocząsteczek pod działaniem pola elektromagnetycznego. Efektem tego procesu jest uodpornienie strun na brud, pot, tłuszcz pozostawiany przez palce i zabezpieczenie przed wcieraniem ich w naturalne niedoskonałości metalu (pory i mikro ubytki) podczas grania. Najważniejszy jednak jest fakt że żywotność i pozostałe walory jak elastyczność, dźwięczność strun zostają niezmienne, struny brzmią jak normalne niepowlekane komplety przy czym ich początkowe brzmienie nie zmienia się pozostaje takie jak po założeniu, nieporównywalnie dłużej .

Czym wyróżnia się LA BELLA VAPOR SHIELD ™ - technologia stojąca za tym terminem jest unikalna i niepodobna do procesów jakim poddawane są jakiekolwiek inne struny. Cała powierzchnia metalu na całej długości wszystkich strun w komplecie poddawana jest działaniu naładowanej, rozpylonej mgły  polimeru, materiału który wymaga długiego i złożonego procesu przygotowania i przetwarzania; nie ma mowy o napylaniu czy zanurzaniu. REZULTAT JEST NIEPORÓWNYWALNY:

 DŹWIEK. JAŚNIEJSZY i przejrzystszy niż typowych pokrywanych A NAWET niepokrywanych, tradycyjnych strun.  La Bella Vapur Shield ™ różnią się także tym, że wioliny (struny nieowijane) są poddawane procesowi tak samo jak basy (struny w owijce) co w rezultacie daje bardziej wyrównany dźwięk.

DOTYK. Ionic Vapor Proces™  poprawia strukturę powierzchni struny przez wypełnienie polimerem pod postacią nano cząsteczek porów metalu co daje efekt gładkości i śliskości powierzchni strun, zwykłych  i owijanych, czym odróżnia je od  typowych tradycyjnych jak i pokrywanych strun dostępnych na rynku, dając nieznany dotąd komfort grania.

ŻYWOTNOŚĆ.  Trwałość La Bella Vapur Shield ™  jest  5 X DŁUZSZA niż tradycyjnych strun.

ODPORNOŚĆ.  Nie występuje efekt flaczenia strun, zwany także czasem syndromem sznurka, który jest wynikiem osadzanie się potu, brudu i tłuszczu podczas dłuższego grania. Powłoka jest niewyczuwalna pod palcami i nie strzępi się jak struny pokrywane plastikiem.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl